Teknoloji

Hogwarts Legacy için Harry Potter modu yayınlandı

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Avalanche Software tarafından 10 Şubat’ta oyuncuların beğenisine sunulan Harry Potter temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy için yeni modlar yayınlanmaya devam ediyor. Harry Potter dönemi öncesinde geçen bu yapımda kendi karakterimizi tasarlayabiliyoruz ama bir Harry Potter olarak yollara düşemiyoruz. Bu eksikliği gidermek için mod geliştiricileri çeşitli modlar yayınlıyor ve şu anda iki farklı Harry Potter modu yayınlanıyor.
 
Harry Potter olarak yola çıkma zamanı
 
 
 
Harry Potter hayranlarının sabırsızlıkla beklediği mod diyebileceğimiz bu modlar sayesinde, tipinden kıyafetine kadar Harry ile direkt olarak oyuna başlayıp onunla birlikte yola çıkabiliyoruz. Daniel Radcliffe’e benzeyen bu modlar sayesinde Harry Potter’ın görünümünde de değişiklikler yapabiliyoruz. Bu bağlamda hazır bir görünüm değil, özelleştirilmiş bir karakter elde edebiliyoruz. Örneğin, Harry’nin saç kesimini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabiliriz.
 
Yayınlanan iki mod sayesinde oyuncular aksiyona Harry Potter olarak girebilir ve tanıdık yollarda yürüyebilir. Mod bize sadece Harry’nin görüntüsünü vermekle kalmıyor, sesi de çok benzer şekilde kulağımıza geliyor. İşte modlar ve linkleri:
 
– Klasik Harry Potter modu
– Daniel Radcliffe modu
 
Klasik moddan oynanış görüntüleri
 
 

haberpazarlar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu